wyszukiwanie zaawansowane
» KONKURS_ Wyjdź naprzeciw wiośnie!

Aktualności

KONKURS_ Wyjdź naprzeciw wiośnie!alt

Uwaga!!!

---------------------K O N K U R S-----------------------

do wygrania 3 atrakcyjne zestawy Olejku Magnezowego i NanoSrebra (wartość jednego zestawu - 90 złotych).
http://vitilife.com/produkty-viti-life-c-3.html

 


Warunkiem uczestnictwa jest:
1.  Polubienie strony Vit iLife - Zdrowie dla każdego;
https://web.facebook.com/Viti-Life-Zdrowie-dla-ka%C5%BCdego-652366514966404/
2 Polubienie postu dot. konkursu (ewentualne pozostawienie komentarza informującego o przystąpieniu do konkursu);
3. Publiczne udostępnienie na Fb informacji o konkursie
(tylko takie może zostać zweryfikowane).

Czas trwania konkursu - 3 tygodnie. W dniu 19 marca 2019 r. zostaną wybrane w drodze losowania 3 osoby, do których zostaną przekazane nagrody.
 Oferowany przez OLEJEK MAGNEZOWY to magnez w płynnej postaci. Dzięki innowacyjnej formie suplementacji pomija układ pokarmowy i jest absorbowany bezpośrednio przez skórę, dzięki czemu jego przyswajalność jest kilkakrotnie większa od stosowania doustnego. Ponadto stosowany w miejscu dolegliwości, nie tylko likwiduje sam objaw (ból), ale także usuwa jego przyczynę.

Olejek Magnezowy: szybko uzupełnia niedobory magnezu; przynosi natychmiastowy relaks mięśni, skutecznie eliminuje bóle stawów i skurcze mięśni; wzmacnia stawy i kości, wyraźnie zwiększa siłę i wytrzymałość, wspomaga leczenie stanów zapalnych; decyduje o produkcji DHEA (hormon młodości) 
i ATP; przynosi ulgę przy wielu schorzeniach, m.in.: bóle kręgosłupa, zwyrodnienia stawów kolanowych, cieśń nadgarstka, łokieć tenisisty i in.NANOSREBRO Niejonowe to produkt nowej generacji, wykazujący bardzo silne działanie antybakteryjne i przeciwgrzybiczne - w 99% niszczy wszystkie bakterie, wirusy, grzyby i pleśnie. W przeciwieństwie do większości tego typu preparatów jest całkowicie bezpieczny, nie kumuluje się w organizmie.

NanoSrebro skutecznie likwiduje przykrą woń potu; wyraźnie zmniejsza potliwość dłoni i stóp; w postaci 5 minutowej płukanki niweluje nieprzyjemny zapach z ust; stosowany w postaci inhalacji wspomaga leczenie górnych dróg oddechowych; zapobiega powstaniu podrażnień po goleniu; pomaga w leczenie skóry trądzikowej; zmniejsza rozwój bakterii w okolicach intymnych; łagodzi ukąszenia komarów; odnajduje zastosowanie w salonach fryzjerskich i kosmetycznych.

---------------- Z A P R A S Z A M Y ---------------------


Przejdź do strony głównej